Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Ti vezettek és egyedül...

Ha Ti vezettek és egyedül mentek a babával aki hátul van, nem szokott gond lenni? És amikor más vezet akkor mindig hátul ültök vele?

Figyelt kérdés
Én nem merek elindulni egyedül pedig jó lenne. Mert ugye háttal van bekötve és nem is látom, hogy mit csinál éppen.
2009. aug. 20. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én autómban pl nem lehet kikapcsolni a légzsákot. De ha ki lehetne akkor sem tenném az anyós ülésre, mert az a legveszélyesebb. Hátul van az anyósülés mögött. Már pár hetes korától jártunk kettesben vásárolni. Semmi gond nem volt. És nem szabad forgoródni, mert még tényleg baj lehet, nem kell kísérteni a sorsot. Ha látom, hogy nyűgösebb beadom neki a cumit és akkor halgat. Ha már vezet akkor is előre ülök, hogy tudja és szokja neki hátul van a helye és egyedül is ellegyen. Nem zavarom össze, hogy egyszer ott vagyok mellette egyszer meg nem, ha én vezetek.
2009. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én sokat járok egydeul a babával, a légzsákunk nem kikapcsolhato, tehát kezdettol fogva hátul volt a helye.játékot mindig tettem a keze ugyébe, cumit is és ha kellett, bekapta. általában nem volt gond, de héha megesett, hogy tulfáradt, és nagyon sírt, olyankor igyekeztem megállni valahol, megnyugtatni, ha nem ment, picit dozsolt még, a szivem majd´megszakadt, és elaludt...

8 hos korátol van nagy ulése, ez jobb, mert lát engem, most is ugyanugy minden elérheto távolságra készítve, és ha látom, hogy nyugi, akkor még egy kis rágcsa is (piskota, kifli, pogi).

ha apával megyunk, ált. elol ulok, de pl. mentunk hosszabb utra kirándulni, akkr természetesen a torpe mellé.

2009. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!