Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Ti vezettek és egyedül...

Ha Ti vezettek és egyedül mentek a babával aki hátul van, nem szokott gond lenni? És amikor más vezet akkor mindig hátul ültök vele?

Figyelt kérdés
Én nem merek elindulni egyedül pedig jó lenne. Mert ugye háttal van bekötve és nem is látom, hogy mit csinál éppen.
2009. aug. 20. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs elől légzsák utazhat elől is anyósülésen.Nekem van ezért hátul utazik stzépen bekötöm nem szokott probléma lenni szerencsére:)Ha más vezet akkor hátul ülök vele.6 hónapos
2009. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a légzsákot ki lehet kapcsolni , és igy utazhat elől is, természetesen menetiránnyal háttal bekötve
2009. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na ezt nem is tudtam..
2009. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha egyedül megyek vele, hátul van, nem szokott baj lenni / lekopogom /. Ha nem Én vezetek, akkor is hátul van Én elöl és jobban megdöntöm a saját ülésem, igy látom ha oldalra fordulok, illetve oda is tudok simán nyúlni.

Ne félj, nem lesz semmi baj. :)

2009. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4.vagyok.

Én speckó azért nem ülök hátra, mert hányingerem van, úgy érzem pici a tér és be vagyok zárva, ha nem látom teljesen az utat.

2009. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz vele. A legtöbb picúr egész egyszerűen bedobja a szunyát autóban. :)
2009. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindig attól félek h.félrenyel és megfullad,vagy visszajön a tej...ezért ha én vezetek akkor is mindig hátraforgok,egyszer ezért fogok nekimenni valaminek :-(
2009. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na az én babám kb. az utca végéig van el anélkül, hogy ki akarna jönni. Most 6 hós, így nem is nagyon tudok vele mocorogni egyedül, csak ha apa is jön. Egyikünk szórakoztatja, másikunk vezet... sajnos. :-((
2009. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sokat autózom 2 manómmal egyedül.Kicsi 6 hónapos,nagy 3 éves.Ha egyedül megyünk kicsi mellettem anyósülésen,bébihordozóban,légzsák kikapcsolva,nagy mögötte gyerekülésben.Ha apa is velünk van általában ő vezet,akkor gyerekülés előre anyósülésre,légzsák akkor is kikapcsolva,én meg a picivel hátul.Anagy már "önálló" tudja mondani,ha valamit szeretne v.valami nem oké,de a kicsi nem.Én viszont épp úgy nem merném vinni,hogy hátul és háttal van nekem,nem látok rá mit csinál,bukik v.böfizik v.épp a csörgőt v.az öklét nyomja a torkáig,áááááh!
2009. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző 2 gyerekes anyuka vagyok.Még annyit,h természetesen a bébihordozó mindig,elől is hátul is menetiránnyal hátra van/kell.
2009. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!