Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad, ill. érdemes klimát...

Szabad, ill. érdemes klimát használni kisbabáknál?

Figyelt kérdés

Én személy szerint félek tőle, de nagyon meleg tud lenni nálunk (lapos tető, utolsó emelet). Nem igazán tartanám jó ötletnek, inkább hideg párásítót néznénk! Ha vennék olyat vennék, aminek a hőfokát és a fújókáját lehet állítani, de szerintem ezek 150 000 Ft-tól kezdődnek. Megköszönném, ha írnátok pár tanácsot, ki hogyan vélekedik erről vagy mit használ a nagy melegben!

UI: a lakásunk kicsi, sajna ez is a klima ellen szól, nem tudnám hova tenni a kiságyat, hogy ne a gyerekre fújjon!


2008. máj. 27. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

szia

én tegnap kérdeztem, ezeket a válaszokat kaptam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


mondjuk egy szoba van nálunk is de nem a kiságyra menne a levegő.azonos falon, csak a szoba másik végén van a szerkezet, mint a kiságy.

2008. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!