Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabáknál lehet lúdtoll...

Kisbabáknál lehet lúdtoll párnát használni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmilyen párnát, a fulladásveszély miatt.
2011. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne?
2011. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell kisbabának párna? Maximum lapos babapárna, de az kétlem, hogy töltve lenne, és szükségük sincs rá.
2011. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell párna. Még a lapos sem. Azt úgyis csak lebüfizné, és naponta 3-szor moshatnád. Egy terxtilpelus 2-ba vagy 4-be hajtva, az lapos és gyakran is tudod csrélni.
2011. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért kell a párna mert ma kaptunk csipő tágitó "kengyelt" ami nagyon megemeli a popiját és azt mondta az orvos éjszakára tegyek a feje alá párnát
2011. júl. 20. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan anyaggal kellene töltve lennie ami nem allergizál, mert az atkák miatt én nem javasolnám. Liocelle töltött stb néz kicsit körül és úgy válassz. De egy éjszakától szerintem nem lesz baja. :)
2011. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!Sikerült megoldanom lúdtoll párna nélkül!Köszi mégegyszer!
2011. júl. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!