Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki enni tápszer...

Mit adjak neki enni tápszer vagy hozzátáplálás?

Figyelt kérdés

5 hós anyatejes a babám. esténként többször felkel enni. lehet be kéne vezetni neki valamit táp, vagy valami pépet.

napi egyszer kap már egy kis gyümilét de ennyi.

válaszokat köszönöm


2009. aug. 19. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
5 hósan sztem már inkább hozzátáplálás kellene, mi 5,5 hósan kezdtük így a tejpépet az esti szopi UTÁN (!) .
2009. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Még korai az a kicsi gyümölcslé is. Még legalább egy hónapot várni kellene. Nyilvánvaló, hogy csökken a tejmennyiség, ha elkezded a hozzátáplálást. Hagyd abba a gyümölcslé adását, szoptasd igény szerint, és újra lesz elég tejed.
2009. aug. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem inkább a hozzátáplálás. tejpépet adhatsz neki este az jobban eltelíti a gyomrát.

mert ugye nem mindenkinél válik be hogy minnél többször rakod mellre annál több lesz a tej. én is így jártam. négy hónaposan szépen lassan elkezdtem a hozzátáplálást.

kisfiam most lesz nyolc hónapos és már mindent eszik amit ehet. és még szerencsére reggel meg este szopizik.

hónapokkal ezelőtt még irigyeltem azokat az anyukákat akik minnél többször szoptattak annál több lett a tejük. de mára beláttam hogy nem mindenkinek van így nem vagyunk egyformák.

halgass az ösztöneidre és ha úgy gondolod nyugodtan kezd el a hozzátáplálást. úgyis hosszú folyamat lesz mire kiváltasz egy evést. mert ez nem azt jelenti hogy le kell mondani a szoptatásról.

álltalában két három hét egy evés kiváltása legalább is az elsőé. és a többi evés szopi marad

2009. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igény szerint szoptatok, de sajnos úgy bizonyul, hogy nem elég.
2009. aug. 20. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!