Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is hisztis 1 év körüli...

Másnak is hisztis 1 év körüli babája, ha elveszel tőle valamit vagy nem engedsz meg neki bizonyos dolgokat? Hogy reagálsz rá, ha elkezd üvölteni?

Figyelt kérdés
Pici fiam 1 hete kezdte, de szinte megállás nélkül visít, ha valamit nem engedek meg neki.Mit tegyek?
2009. aug. 19. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Le kell róla szoktatni,meg kell nevelni...ennyi!Minden gyermek elkezdi,de nem mindegy,hogy folytatja-e vagy sem!
2009. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is ezt csinálja még veri is magát az ülésbe ágyon földön!Nem szólok neki csendben nézem.Egy idő után abbahagyja és figyel mi van?!Én ekkor mutatok neki valami mást és általában elterelődik a figyelme, ha nem akkor elviszem más irányba!
2009. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem veszek tudomást a próbálkozásról, ugyanúgy folytatom az adott tevékenységet, pl ha épp öltözés közben zendít rá, akkor ugyanúgy feladom rá az adott darabot, aztán elterelem vmivel a figyelmét.

Eleinte én is csak figyeltem csendben, hogy mit csinál, de nálunk ez nem vált be, mert csak még jobban belelovalta magát a hisztibe, szerintem egy idő után azt sem tudta, miért visít. Így aztán az elterelést alkalmazom. Mondjuk mint az előző válaszolónak. Csak visít és csapkod, vagy vergődik ha épp fekszik.

2009. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na, elírtam, szóval: nem veri földhöz magát, mint az előző válaszoló babája :)

így akartam, bocsi

2009. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mostanában kezdte, hogy mindent idead, és ha vmi olyan van nála, akkor megpróbálom elkérni tőle, aztán valami mást adni. Ha ez nem válik be, akkor a figyelemelterelés következik, más dolog felajánlása, vagy valamit gyorsan megnézünk,(kutya, cica) és be is fejezte a hisztit.
2009. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legelső válaszolónak:igen,le kell szoktatni róla de az volt a kérdés hogy HOGY?

Nekem 11 hónapos a gyerkőcöm,mostanában a pelus csere a hiszti tárgya.

Teszem a dolgom,halkan beszélek(mindegy mit,csak halkabban mint ahogy ő kiabál)és kb. 10mp alatt arra figyel mit mondok.Mert ugye a saját hangjától nem hallotta:)

Utána megnézzük mi történt addig az utcán...

szóval kitartás!szerintem ha nincs nagy közönsége,elöbb vagy utóbb abbahagyja.

2009. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!