Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek miket adtok vacsira...

1 évesnek miket adtok vacsira és reggelire?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit én eszek: reggeli: párizsi kifli vaj májkrém estleg lekvár de azt nem igazán szereti.Próbálok tejet adni de nem nagyon akarja inni.Vacsira hasonlót estleg ebédről maradék vmit, vagy joghurt puding , este alváskor tápszer.
2009. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit mi eszünk: vajas kenyér, virsli, párizsi, májkrém, vagy pedig tejpép. Ő még szopik este, igy azzal fejezzük be.
2009. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire: vajas kenyér vagy kalács, sajtkockákkal és sonkadarabkákkal.

Estére főzelék és fürdés után szopizik még közvetlen elalvás előtt.

Van mikor többet van mikor kevesebbet.

Hajnalban is szopizik még.

2009. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vagyok. A tejet, túrót, joghurtot próbálom folyamatosan adni neki, de egyelőre nem kell. A tejet, ha már meglátja a pohárban már fordul is el.
2009. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a reggeli is és a vacsora is még tápszer. Én tízóraira adok neki vajas kalácsot, sonkás, sajtos, májkrémes kenyeret. 15 hós.
2009. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!