Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha feláll bútorok mellett, és...

Ha feláll bútorok mellett, és sétál, attól mennyi idő hogy önállóan megy?

Figyelt kérdés
7 hós kora óta feláll rajtunk, mászik mint a gép, körbesétálja a kiságyat és szinte minden mellett feláll (sima falnál is) és már 3-4 másodpercre megáll kapaszkodás nélkül. Sétál a búrorokba kapaszkodva, vagy inkább támaszkodva, de ha a kezét fogom akkor csak akkor akar pár lépésnél többet tenni, ha van cél ahova menjen (egy másik gyerek pl, az után tud "futni", de egyébként pár lépés után letottyan és inkább mászik. Innen mennyi idő míg elindulnak a babák?
2009. aug. 19. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is 7 hósan állt fel,aztán bútorok mellett mendegélt.Ma tette meg az első önálló lépéseit,most 10.5 hónapos:)Mondjuk én sose vezettem kézen fogva,lehet azért tartott ennyi ideig az elindulás.
2009. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú, 6,5 hósan állt fel.Én sem vezettem, 11,5 hósan indult el egyedül.
2009. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hósan állt fel, rögtön kapaszkodva körbe is járta a kiságyat. Nem vezettem kézen csak nagyon ritkán,aztán már egyáltalán nem veztetgettem, gondoltam csináljon mindent a maga tempójában. Végül 11,5 hósan indult el.
2009. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!