Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kézremegés ellen mit lehet tenni?

Kézremegés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

5.5hós babámnak remeg néha a keze elég látányosan, a gyerekdoki szerint ez baj.

jartunk deveny tornara, de mar nem, mert szerintuk semmi baja a babamnak.

a kezremeges aggaszt, mert bizok a gyerekdokimba, de nem tudom hogy segithetek a kisfiamnak. volt vki hasonlo helyzetben? mit tettetek?


2009. aug. 19. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha megbízol az orvosodban, akkor kérdezd meg tőle. Ő látja a gyereket. Mi volt a diagnózisa? (Mert a "baj" nem tűnik nekem annak) Milyen további vizsgálatokat írt elő? Milyen kezeléseket?


Nem gondolod, hogy ő tud segíteni (hamár meg is bízol benne) és mi itt nem?

2009. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy ez nem jo, es el kell mulnia legkesobb 1 eves korara, nem mondott semmi diagnozist.
2009. aug. 19. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 4,5 hónapos kisfiamnak is szokott néha remegni a keze,de nekem azt mondta az orvos,hogy ez az idegrendszer éretlensége miatt van,majd el fog múlni.

2 helyzetben fordult elő :

1.eszik,és éppen elaludna és akkor elkezd remegni,ha felveszem,és felébred egyből abbamarad (ilyen 2szer fordult elő,és ezt sokan írták,hogy van náluk is ilyen)

2.ha valamit nagyon meg akar fogni,csak nem éri el,vagy megijed,vagy ha leteszem hirtelen a hátára akkor is szokott kicsit beremegni.

2009. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a nehez szules miatt feszesek a babam izmai, deveny tornaza jartunk, de ott azt mondtak nincs mar baja. a doki szerint ennek az utozongeje a kezremeges.

szeptember vegen kell neurologushoz kontrollra menni, de addig nem akarok aggodni :(

2009. aug. 19. 12:30
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem akkor van, ha fel van izgulva, pl orvosnal,vagy jatszok vele, es "tulporog". ugyanaz a jelenseg, neked mit mondtak, mit csinalj?
2009. aug. 19. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok:Mi is nehéz szülés miatt,feszes izmokkal járunk Dévényre.És mi is szeptember elején megyünk kontrollra a neurológiára.Szerintem ez még lehet a feszesség miatt is.De mondom,engem abszolút megnyugtattak az orvosok.Sőt a neurológián is azt mondták,hogy ez normális.Nekem a fiam pár hetes korában egész testében remegett amikor aludt,és az is elmúlt(epilepsziára gyanakodtak,de aztán semmit nem találtak nála).Ez a mostani meg ritkán van.Még azért elég kicsik,alakulnak a dolgok,fejlődik az idegrendszerük.
2009. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele semmit csinálni,majd kinövi.
2009. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

most olvasom h kalciumhiany miatt is lehet.

utanakerdezek..:)

2009. aug. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!