Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik popsikenőcs vált be?

Kinek melyik popsikenőcs vált be?

Figyelt kérdés
11 hós a babám, eddig a gyógyszertárit használtuk, de szívesen lecserélném. Viszont nem igazán tudom, melyiket válasszam, pl. a Sudocrem az pelenkakiütésre van vagy simán is vagy a Neogranormon? Köszi!
2009. aug. 18. 21:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi, nem is hallottam erről, hogy erős a krém :O Babámnak amúgy nagyon jó bőre van, csak most kijöttek ilyen kis pöttyök rajta (eddig sosem), szerintem ez a pelenkakiütés és nem tudom, elég-e a gyógyszertári krém rá, de majd meglátjuk, holnap milyen lesz neki, aztán max. veszünk valami speciálisabbat a pöttyökre.
2009. aug. 18. 22:00
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Babe popsikrém nem vált be.

Ami viszont igen:frank gyógyszertéári

2009. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha bevált akkor én sem váltanék!

Sudokrém nagyon "erős", neogranormon hámosító, ezeket nem szerencsés rendszeresen használni.

2009. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Mi például 8 hónapos kora óta nem is használunk. Nagyon ritkán piros neki, pedig sokat van hasmenése a fogzástól. Mivel a popsitörlők tök nedvesek, arra krém, főleg ha meleg van, én úgy vettem észre hogy bepálik tőle a feneke. Semmi baja sosem. Ha kicsit piros, kevés sudokrém és másnapra semmi nem látszik.
2009. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Sudocremet használunk 5hónapja,teljesen elégedett vagyok vele.Vékonyan kell kenni,nem minden alkalommal,sokáig elég.Az előttem szolónak,minden popsikrém hámositó.Régen mindenki Neogranormont használt,szerintem pedig ez a másik legjobb.A gyógyszertári nekünk nem jött be,mindig piros volt a feneke.És nem kell erőltetni másokra ha nem jo,városonként másként irják fel,más az összetétele,tudom,mert váltottam ki rokonoknak itt-ott.
2009. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertári popsikrémből is többfajta van, a boraxos-ban van gombaölő is, lehet hogy azok a piros pöttyök azért jöttek ki a babádon. Nekem ez a fajta agyon bevált, nem is kell másmilyen.

Csak egy ötlet, hogy a táskámban is ilyet tartok, egy kindertojás műanyagjába tettem bele, így mindig van nálam, kevés helyet foglal, és nem jön le a teteje.

2009. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A Naturlandos gyógyszertárit.A kisfiam már 15 hós,de amíg pelenkát használ,én csak ezt a krémet fogom használni(pláne,h a dokija fel is írja).Soha nem volt gond a popsijával.
2009. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sebamed
2009. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sza*rért kell lepontozni, mert hintőporozom a gyerekem fenekét és nem keneszelem neki ebben a nagy melegben. Tiszta fehér a bőre, minek is kenném???
2009. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!