Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utálom, ha a 3 hós babámat...

Utálom, ha a 3 hós babámat más babusgatja, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a rosszindulatú megjegyzésekre vagyok kíváncsi, hogy "igen beteg vagy kezeltesd magad stb...", mert alapvetően tudom hogy nem vagyok az. Csak szeretném megtudni hogy más mit érez...

Pl. elmegyünk anyósomékhoz, elég messze laknak, ritkán látják, és gyakorlatilag nem lehet kivenni a kezükből. De én ezt nem szeretem, főleg hogy én sem "tartom kézben" egész nap,hogy ne ezt szokja meg, mert akkor később sosem lehet majd egy percre sem letenni.Másrészt viszont (elvileg)nem mondhatom, hogy ne babusgassák, hiszen olyan ritkán látják.Féltékenység is van bennem, de következetesség is.

Ti ezt hogyan élitek meg?


2009. aug. 18. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem egyik gyerekemnél sem ilyet.

Igaz én a saját és a férjem családjában is teljesen megbíztam, szívesen hagytam náluk a gyerekeket, szívesen néztem, ha mással ismerkednek.

2009. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység az hülyeség, de te tudod miért van ez. A következetesség amit írtál az nagyon jó, de ha ritkán látják, akkor a ritka alkalmak miatt nem fog hozzászokni a baba. A rendszeres dolgoktól lehet hozzászokni bármihez is, bármilyen életkorban. Ez a féltékenység miatt lehet inkább nálad, de nem hülyézlek le, esetleg egy szakembertől ezt megkérdezhetnéd.

Nekem ez a véleményem, másnak más lesz, de a te problémád nem fog megoldódni.

2009. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
40%

jogos!!!én sem szeretem ha a kutyámat simizik!

ilyenkor mond azt hogy ne tessék hozzányulni mert vigyázunk az egészségére ebben a virusos világban!...majd ha nagyobb lesz:) ... vagy hogy ö a beteg...

nekem bejön a távoltartás!:D

2009. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy embert ne akarj magadhoz láncolni,ugyanannyi joga van neki a nagymamájához is mint hozzád. Szerintem nem vagy beteg csak..rosszindulatú..vagy irigy talán. De ne tedd mert ezzel csak ártasz a saját gyerekednek,szokd meg,hogy egész életében lesznek más emberek is körülötte,barátok,baráűtnők,rokonok.. nem körülötted forog a világ
2009. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Ezt az érzést én is éreztem egy ideig.(Szóval tudom miről beszélsz!)De ez mára már elmúlt.Most 4,5 hónapos a fiam.És szerencsére nincs egész nap kézben sehol.Én azt hittem,hogy tiszta hülye vagyok,hogy hogy lehetek féltékeny,de aztán valahogy lenyugodtam.Mondjuk nálam közrejátszott az is,hogy sajnos a babám 2 hétig kórházban volt amikor megszületett,és 1 hetes korában foghattam a kezemben először.Hiányzott nekem a közelsége.Talán ezért volt a féltékenység...

2009. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem éreztem ilyesmit, nekem 5 hónapos a lányom, csak néha az zavar ha aludnia kell és tuti hogy akkor állít be valaki. Ha egy-egy napra anyósodéknál vagytok, attól nem fog elromlani a dolog, és a babád azt is tudja, kitől mit várhat. Tudja, h te nem cipeled a popóját egész nap, tőled nem is fogja elvárni.
2009. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Az én lányom is 3 hónapos és én is utálom ha más kezében van főleg ha anyósoméba.Anyu kezében még elvislem de az sem az igazi.Természetesen ha apa kezében van az teljesen normális.

Sztm az azért van mert mi tudjuk megnyugtatni a babánkat mi tudjuk mikor miért sír.

2009. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy rossz a kapcsolatotok?Akiben nem bízok vagy valamilyen okból haragszok nem szeretem,én sem látnám szívesen a gyerekeimet a kezében.Bárki fogja a babádat azt is utálod,vagy csak ha egyes emberek,pl:anyós?
2009. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Írtad, hogy ritkán látják, tehát nem fogják elkapatni.

Nem vagy beteg, de lehet, hogy kezeltetned kellene magad :)


(én sem csipázom az anyósom, sok bajom van vele, de téged olvasva azért a menyeket is nehéz néha kedvelni... )

2009. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!