Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el az aranyér?

Mikor múlik el az aranyér?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapja szültem és még mindig fáj időnként. Székletkor szokott kicsit szúrni. Nem minden alkalommal hetente-kéthetente 1-2 napig. Nyílástól kicsit fentebb szokott fájni olyankor, akkor belső aranyerem is lehet. Szülés után közvetlen volt végbélrepedésem is azzal dokinál is voltam.Akkor mondta a doki hogy, lehet hogy belső aranyerem is van. Megszűnnek ezek a fájdalmak valaha?
2009. aug. 18. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
sajna én azt a választ kaptam,hogy sosem...csak enyhíteni lehet a tüneteket...ez van:(
2009. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szülés után kb. 8 hónapig kínlódtam az aranyérrel. A terhesség felénél jött ki, és nem múlt el. Volt, hogy diónyi volt, volt, hogy vérzett. A végén már ülni sem tudtam tőle... Már elszántam magam, hogy elmegyek dokihoz, de még utolsó próbálkozásként rendeltem a netről Bionet Aktív balzsamot (ha rákeresel az aranyérre, kiadja találatként). Kb. két hét után teljesen megszűntek a panaszaim (vérzés, fájdalom), de kb. 2 hónap kezelés után teljesen el is múlt. Mostmár tünetmentes vagyok, de használom még a balzsamot megelőzésképpen. Nem olcsó, de sokáig elég. Végigpróbáltam sok szert (Mastu, Sperti, gyógynövényes kencék) de szerencsére ez tökéletesen bevált. Remélem tudtam segíteni!
2009. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!