Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy működik a fogmosás egy 8...

Hogy működik a fogmosás egy 8 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Vettünk baba fogkrémet, de arra nem sikerült rájönni, hogy mi lesz a fogmosás végén, kiköpi vagy lenyeli? Mit kell ilyenkor tenni?
2009. aug. 18. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a fiam még csak 7 hós de van 6 foga, mi is mossuk baba fogkrémmel, mi fürdés közben szoktunk és nem köpi ki, mivel még nem tudja...

ezért is baba fogkrém, ha lenyeli nem lesz gond.

igaz én nem szoktam olyan sokat rá tenni, de nyugodtan használd nem lesz semmi baja :)

2009. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jo de mikor furdik akkor mossam neki meg de meg utanna ejszaka 12 kor meg iszik tejcsit akkor mit erek vele ha akkor mosom meg neki? koszike a segitseget.ket fogacskank van de neg nem mostam neki mert nem tudom hogy movel kehet,
2009. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekünk azt mondta a védőnő, hogy nem baj ha utána még eszik, mi 8.kor fürdünk és utána van a vacsi, tehát előbb fogat mossunk és utána jön a vacsora.

Ezzel inkább rá lehet vezetni hogy mikor már nagyobb lesz tudja, hogy ez egy mindennapos dolog, úgy mint a fürdés.

Szerintem ártani nem lehet vele, a tejcsi meg amit éjjel eszik a babád az úgy sem rakódik le a fogak tövébe, mint pl. a főzelék.


Első voltam :)

Üdv

2009. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!