Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárgadinnyét hány hónapos...

Sárgadinnyét hány hónapos kortól lehet adni a babának?

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag minden tökfélét (a dinnyék azok!)lehet adni teljesen nyugodtan 6-7hónapos kortól. Vigyázz ne túl nagy falatokban, főleg a görögdinnyét, nagyon meglepődnek a víztartalmán! Legalábbis az enyém kikerekedett szemmel nézett rám, hogy ez meg mi? :)))
2008. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én az egyik babás magazin táblázatából úgy olvasom, hogy azt 8-9 hónapos kortól adható.

Mint a gesztenye, szilva, ringló, sárgabarack, görögdinnye, cseresznye is. ;)

(Ha valamire még kíváncsi vagy, hogy mit melyik hónapban lehet adni, szívesen bemásolom neked, vagy privátba.)

2008. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem a kérdésre válaszolok, de megkérdezhetném a második válaszolót, hogy ezt melyik internetes oldalon látta? Engem is érdekelne. Köszi
2008. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A második váalszadó vagyok, és bocsi, hogy szintén nem a kérdésre válaszolok:

Nem oldalról lestem, hanem a BABA- MAGAZIN februári számából;) (Tudom, hogy nem szabadna ezt kiírni, de nem tudok privátba írni a kérdezőnek.)

(De még mindig bemásolok szívesen bármit, ha kell, vagy ha új kérdésnek kiírja valaki.)

Remélem segítettem.

2008. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hopp: [link] !
2008. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!