Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák írjátok már meg, ti...

Anyukák írjátok már meg, ti hogy főzitek a tápszerbegrízt? 10 hós lányom utálja az ízét. Mit tehetnék? Híznia kellene.

Figyelt kérdés
Milyen tápszert kevertek hozzá,hogyan,mennyit?
2009. aug. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Felteszem a vizet, bele a grízt, pici só, pici cukor, kevergetem, míg sűrű nem lesz, és akkor teszem hozzá a tápit, mikor kész.180 ml vízhez teszek 2 evőkanálnyi grízt, és 6 kanál tápszert. Az enyém megeszi, de ez nem mérvadó, mert mindent megeszik:)

Milyen tápszert? Milupa Pepti + 2-est, mert tejérzékeny, de Sinlaccal is csinálhatod, azon rajta van a mennyiség, 150 ml vízhez kell azt hiszem 5-6 evőkanál Sinlac. Ezt egyébként az orvos írja fel, szentjános kenyérből van, és 450 Ft, egy doboz, ami 2 csomagot tartalmaz. Ha nem iratod fel, akkor a tízszeresébe kerül.

2009. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!A sinlacot ismerjük,de attól se hízik...hátha asinlacbagríztől megindul majd:)
2009. aug. 18. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
es gyumolcsot lehet bele tenni?10 hos a kislanyom.
2009. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet bele tenni, sőt szoktam úgy, h egy üveges gyümit beleteszek, vagy nem vízzel, hanem babaitallal csinálom.

De mondom, az enyém nem válogatós, bármit megeszik, ebbe pl beletartozik a macskakaja is, sajnos:( Nem tudok rá úgy odafigyelni, h ne lopjon el a macska táljából egy-egy falatot.

Remélem, h később sem lesz válogatós:)

Első voltam.

2009. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!