Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van rá ok, a gyerekorvos 1...

Ha van rá ok, a gyerekorvos 1 éven túl is felírhatja a HA tápszert?

Figyelt kérdés
Biztosan nem tudjuk, de kislányunknak hasmenése volt a múlt héten, most elhagytuk az 1 éveseknek adható babatejet és rendben van a széklete. Apukájánál is van olyan gond, hogy a híg tejterméket nem tudja megemészteni a szervezete, "átszalad" rajta. Ilyen indokok alapján a doktornő felírhatja esetleg még a HA-s tápszert? 15 hónapos a kislányom.
2009. aug. 18. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! (Másfél éves a lányom, más okból, de még mindig ezt kapja.)
2009. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, az jó lenne, 27-én megyünk legközelebb, rákérdezek és ha lehet írattatok vele.
2009. aug. 18. 13:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


IGEN:)


Én laktózérzékeny vagyok, és a biztonság kedvéért HA-s tápszert írtak fel a legelejétől kezdve a kisfiamnak.

Dokinéni azt mondta, hogy 3 éves korig kedvezményesen fel tudja írni a HA-s készítményeket.

Igaz 1 évesen kipróbáltuk a tehéntejet, és szerencsére nincs baja a kisfiamnak tőle, így már nem kap tápszert.

De a dokinő mondta, hogy 3 éves koráig simán mehet a HA-s tápszer, mert ennyi idős korukig szükség van a napi fél liter tejalapú étkezésre.


17 hós

2009. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ Neked is! Ma rá is kérdezek, mert közben kiderült, hogy kell mennünk Sinlacot irattatni és akkor lehet, hogy HA-s tápszert is kérek. További szép napot!
2009. aug. 18. 16:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltunk a gyerekorvosnál és már fel is írta a Beba HA 2-t. Ma már azt kap a gyerkőc. Ő is azt mondta, hogy 3 éves koráig fel lehet írni. Köszönöm mégegyszer!
2009. aug. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!