Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos fiam hogy vigyem be...

9 hónapos fiam hogy vigyem be a Balatonba?

Figyelt kérdés
Kb. két hónap múlva megyünk a Balcsira, szeretném bevinni a vízbe a picit is. Úgy tervezem, hogy adok rá úszópelust, fejére kiskendő, és elős nap csak a lábát lógatom bele, ha nem lesz kiütése, akkor másnap már jobban megpancsoltatom. Jó ez így? Meg viszek neki kismedencét, és abban is játszhat. Vagy ne vigyemmég be? A védőnő szerint nem kéne, de ő mindenben kicsit túl óvatos.
2008. máj. 26. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vidd bele.nem lessz semmi baja.ma´r nem olyan kicsi.Kend be jól krémmel.

Ha mindenben másra hallgatnánk....

2008. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! Szerintem nyugodtan.

az én fiam is kilenc hónapos volt amikor elősször mentünk ilyen nagy vízbe, mondjuk, az a tenger volt.

Persze jóbb az óvatosság, de szerintem semmi baja nem lehet. nagyon magas faktorú napvédő krém! kendő vagy sapka mindenképpen, akár több is! Vizes lehet, és vizesen lehet, hogy nem jó a fejére tenni.

Lehet kapni babáknak való úszókompokat mindnféle formában, ezekben kényelmesen tud "úszkálni" a vizen, van amelyiknek teteje is van, kis napvédő.

fenisztil csepp, és krémet vigyél, alergia ellen, biztos ami biztos, és neogranormont, vagy más hámosító krémet az esetleges napégésre.

Nagyon fogja élvezni! :) küldtem egy mailt is.

2008. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, a második válaszolónak külön köszönöm a fáradtságát, hogy privát üzenetet is küldött!
2008. máj. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!