Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit találtatok ki, hogy egyen?

Mit találtatok ki, hogy egyen?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond, most viszont pokol minden etetés a székben. Fel akar állni, ki akar jönni, egy ideig játékkal lekötöm, de aztán... éhesnek éhes persze!! Szóval az evéssel magával nincs gond, csak a székben maradással...
2009. aug. 17. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ó, ne is mondd.... :) Az én fiammal is ez a helyzet. Mióta megtanult járni, nem bír a fenekén maradni 5 percnél tovább, akármit csinálok. Már alig evett mert mivel abbahagyta a kajálást gondoltam elég neki, aztán meg nem sokkal később megint éhes volt. Így elkezdtük bebarangolni a lakást: előbb a konyhában székben, aztán kivettem mikor hiszti volt, adtam neki az ölemből, aztán az ölembe ültettem, aztán már kb. úgy nézett ki a dolog, hogy a kiskirályfi menetelt a lakásban össze-vissza, én meg utána a tányérkájával és a kanalával, hogy ugyan méltóztasson enni is egy kicsit. :S Aztán azt mondtam, ez nem normális, előbb csak leültem a kajával a szobában és ő úgy jött-ment és oda-vissza kapott be egy falatot. Most néhány napja behoztam az etetőszéket a szobába, bekapcsolom a tévét és kaja közben azt nézi. Ez sem normális, de legalább már székben ülve eszik. Remélem hamarosan visszaszokunk a konyhába és rendesen tudunk majd enni! :)
2009. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van :(

Én énekelni, bohóckodni szoktam, esetleg beteszek egy rajzfilmet és akkor azt nézi, tudom, hogy nem jó, dehát ez van.

Én óvva intelek a kanállal való kergetéstől a szobában :D

2009. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!