Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-hó a babám, sajna tápszeres....

2-hó a babám, sajna tápszeres. Kaphat már valami mást enni? Gyümi vagy valami mást?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele, mert még nem elég érett a bélrendszere és a pocakja ahhoz, hogy meg tudja emészteni. Az én babám is tápszeres volt és 4 hósan kezdtük el a hozzátáplálást, szerintem te is várj még vele. Addig fagyaszthatsz le a különböző gyümölcsökből. Nem fog lemaradni semmiről, egyelőre a tápszer még elég tápanyagot biztosít neki. És szerintem még mindig jobb a tápszer, mint egy dohányzó, alkoholizáló anya teje, szóval ettől te még nagyon jó anya lehetsz, hogy nincs tejed, emiatt ne aggódj!
2009. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


Először is ne írd , hogy "sajna". Rajtad kívül számos anyuka van így . Nem kell semmivel sem "rossazbbank" lennünk! :) A tápi nem anyatej, de majdnem ugyanolyan értékes anyagokat tartalmaz.

Gyümit , zöldséget később adj neki , úgy 4-5 hónapos korától. Én még nem is próbálom, habár sztem jó lenne a pici gyomra hozzá ; de úgy vagyok vele, hogy nekünk még a tápi is nagyon megfelel. (3 hónapos baba)

2009. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is 2 hosan kezdtük a tápszert, sajnos nagyon megfogta a hasát. Lázmérö, laevolac szirup,kup, curoskamilla tea, és még gyümölcslét is kapott, de csak a hasa miatt. 3 hosan kezdtük el enni a gyümölcsöt, ugyancsak a pocija miatt, és az használt. Ha nincs gondotok, még 3 hosan se kezd el, csak 4 hosan esetleg. De 2 honapos babának semiféleképpen ne adj mást enni. Ha a pocival van gond, tudom milyen rossz, átestünk rajta mi is. Kitartást, és boldog babáz6 hos pic
2009. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2hósan még nagyon korai a hozzátáplálás.Nem tudja még megemészteni a gyomra a "szilárd" ételeket.A tápszeres babáknál is 6hó a hozzátáplálás kezdete, mert ilyen korra érik meg az emésztőrendszerük más táplálék feldolgozására.Szeríntem legalább 5hós koráig várj vele.

Nem kell elsíetni semmit.

2009. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!