Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám leszoktatni a...

Hogy tudnám leszoktatni a 10hós babámat az altatásról? Sírni nem bírom hagyni de nagyon nehéz már és neki se kényelmes szerintem a karom!

Figyelt kérdés
ha ott maradok mellette akkor egyfolytába feláll az ágyba ért nyul!ja és még mindig fentvan éjjel 2-3x!vgy valami könyvet ha tudtok ajánlani.
2009. aug. 17. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatot tudok írni:

én 7hónapos korában "untam" meg a ringatást.Úgy kezdtem el,hogy félálomban betettem a kiságyba,persze rögtön sírt,kivettem,elbóbiskolt,újra be...1.este úgy 5-6x megcsináltuk,majd elaludt.Másnap már "rutinosan" a "szoptatós ágyon"(szobájában van egy egyszemélyes ágy)altattam,én meg a földön ülve mellette simogattam,ő bújt,húzott magához,majd elaludt.Este már könnyebben ment...azóta előfordult már 2-3x hogy csak betettem a kiságyba és elaludt egyedül.Én sem viselem el ha sír.

szóval én így csinálom,szerintem ez nem olyan drasztikus,és neki is könnyebb így elaludni.

2009. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált az "Aludj jól, gyeremekem" köny. Ha írsz privit, elküldöm.
2009. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is bevállt az Aludj jól gyermekem könyv. Írd le az e-mail címed és átküldöm.
2009. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kingii@freemail.hu köszi elöre is
2009. aug. 19. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
15.58 vagyok elküldtem neked.
2009. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!