Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig alszik napközben a 4...

Alig alszik napközben a 4 hetes lányom. Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Éjszaka nagyon jó kislány, nappal viszont egyszer alszik egy nagyobbat (kb. 3 órát), aztán csak félórákat. Mikor felkel egy darabig nézelődik csendben van, majd egyszer csak eltörik a mécses és akkor alig lehet megvigasztalni, meg elaltatni, és akkor is csak kézben akar lenni lehetőleg úgy hogy járkáljunk vele, és akkor úgy-ahogy csöndben van.
2009. aug. 17. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 4 hetes. Egyébként ez egyáltalán nem kevés alvás, egy csomó gyerek, köztük az enyém is max két órát alszik egyvégtében (inkább kevesebbet), három órát nappal sosem aludt, pedig már 11 hós. Úgy gondolom így is szerencsés vagy.
2009. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia :)


nekünk meg egy 2hetes,és 4napos babánk van:)

nálunk is nagyjából ez a helyzet.most pl.1/4-7-től kb 3/4 7-ig evett,aztán egy kicsit nézelődött,meg mosolygászott a kezemben,aztán elkezdtem ringatgatni,meg halkan dudolásztam neki,aztán elaludt,és azóta is alszik..:) kb.1/2-8 óta alszik,de már biztos mindjárt kel enni..:) viszont éjjel most fájt a pocikája,így 1-től 2-ig kajált,meg tisztába raktam,lefeküdtem,de elkezdett nyöszögni,kivettem,és kb 1/4-4-ig szenvedett szegény a pocijával...:( úgyhogy biztos elfáradt szegénykém,azért alszik most annyit...

na de megyek,mert felkelt:)

2009. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!