Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paplanos hálószákot szoktatok...

Paplanos hálószákot szoktatok használni? Érdemes venni télre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen volt! Mivel kislányom mindig kitakarozott így nagyon praktikus volt! És hála ő is megtürte magán /9-12hónapossan/!!!
2009. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia az én babám decemberben született, és mi is használtuk a vastag hálózsákot, sőt ezen a télen is ilyet fogunk ráadni, mert legalább ezt nem tudja lerúgni magáról.Ha elviseli magán a hálózsákot, akkor érdemes venni.
2009. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Születése óta abban alszik a lányom. Most 3 hónapos. Nagyon praktikus, mert nem tudja lerúgni magáról, így nem kell aggódnom, hogy megfázik. Esetleg ha hűvösebb van hajnalban, akkor teszek rá plussz egy réteg pakrócot a biztonság kedvéért, de azt sem tudja így lerugdosni magáról. Nagyon melegben, meg kinyitva hagytam, s csak akkor kapcsoltam be a patentokat, vagy húztam teljesen be a cipzárt, mikor mi mentünk aludni, hogy ne legyen neki benne melege.
2009. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tesvérem is csak ezt használja lánya születése óta. Ő már 1 éves. 3. válaszoló voltam
2009. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legpraktikusabb dolog, amit feltalálhattak. Anyum mindig azt mondja, ha lett volna az ő idejükben...

Nos, nekem 3 éves a fiam, de még mindig előszeretettel használjuk. Érdemes venni, nekünk elég sok van, mindenféle méretben, nagyon hasznos, megnyugtat, hogy a gyerkőc nem takaróik ki. Én börzén szoktam venni, ott olcsóbban hozzá jutok, mint a boltban. Van vékony is, amit tavasszal, hűvösebb nyári napokon lehet használni, illetve az általad említett vastagabb!

2009. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor veszek neki én is féltem nehogy meg fázzon. Azért most már hűvösebbek az éjszakák.
2009. aug. 17. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!