Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel keverhetem egy 8 hós...

Mivel keverhetem egy 8 hós babának a natúr joghurtot hogy tápláló legyen?

Figyelt kérdés
még cicizik de probálkozok egy-két dologgal.erős baba de nem sokat akar hízni.mindemellett nagyon mozgékony és már maga előtt tolja a kombinót.alma-öszi babapiskótával,krumpli-sárgarépával,sütőtök.ez mind amit elfogad de még így is rengeteget szopizik és sajnos nem túl sokat hízik.mit adjak még neki?a dokinőm megint belém fog köti mert ő nem azt nézi hogy a baba milyen felépítésű hanem meggyőződése a havi fél kiló hízás!
2009. aug. 16. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyit hízott az elmúlt 1 hónapban? Ennyi idősen elég érdekes lenne a fél kiló hízás :O


Ennyi idősen már csomó mindent ehet még a szigorú táblázatok szerint is, pl nem írtad, hogy ennétek csirkét, pulykát, rizst, zabpelyhet, brokkolit, cukkinit, kölest, körtét, gesztenyét, céklát, karfiol, zöldborsót, de nekem főleg a húshiány "ütött szemet"


Bocs, de mi a frász az a kimbinó, amit maga előtt tud tolni??? :D

2009. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki tejpépet.Az én babám imádta.Mindenféle van,sűrű,grízes,rizses és tápláló is.

Joghurtba én háztarási kekszet tettem és megvártam míg elázik benne.

2009. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kombino:bébikomp!és igen,ilyen ügyes hogy már egyedül szeretne menni de azért még elkél a segítség.a husokkal probálkoztam de nem eszi meg semmilyen formában sem.olyan mint a lányom aki 10 hós koráig csak cicizett és utána már csirkepörköltet evett nokedlivel.a fiam annyival külömb hogy amit leírtam elfogadja de még sem hízik tőle.legutóbb 130 gr-ot hízott csak
2009. aug. 16. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy lemozogja a babó.Adj neki tápláló,dúsított ételeket,a főzeléket és gyümölcsöt is eheti kölessel,rizzsel,bármilyen tejpéppel,sinlackal feljavítva.

Sok sok vitamin és tápláló ételek.

2009. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.bevezetem a tésztás dolgokat hamár a hús nem megy
2009. aug. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!