Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok ha séta során...

Mit használtok ha séta során a sok aluliskolázott hozzányúkál a baba kezéhez?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva,h mennyi primitív ember van!Mire kimondom,h a kezét ne,már késő mert úgy esnek neki ,h időm sincs megálljt parancsolni.

Persze a gyerek meg egyből veszi a szájába a kezét. 5 HETES!!!!

Van vmi törlőkendő.amivel ilyen esetekbe meg lehet törőlni a kezét?És ha utána a szájába veszi,nem lesz baj,h lenyalja?


Hol lehet venni?

Neve?


2009. aug. 16. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő kendővel oldanád meg a dolgot, de azzal nem nyúlnék kisbabához. Marad a popsitörlő, az meg ugye nem fertőtlenít, tehát a bacik jó része a kezén marad. Tanácsom:légy gyorsabb!
2009. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit túlzás ez a féltés. Nem porcelánbaba,hanem elő baba. Semmi baja sem lesz. Szerinted annak idején rólunk is törölgették? Még nedves törlőkendő sem volt akkor. És nem ők az aluliskolázottak,hanem aki a kérdést kiírta.
2009. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második, igazad van, amennyiben egy kicsit nagyobb babáról beszélünk. De ő tényleg csak pár hetes, semmi szüksége a rengeteg idegen bacira. Még egy pár hét és sokkal erősebb lesz, de egyelőre nagyon aprócska:)
2009. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!A Neogranormon popsitörlővel lehet az egész testet törölni. Én mindig azt veszem, csak egy picivel drágább mint a többi.
2009. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Popsitörlővel töröld meg, jobb,mint a semmi. Hát nem tudom második válaszoló, az én babám már 7 hós, de még mindig utálom, ha a kezét fogdossák. Ha meg akarja érinteni a gyereket, kérdezzen meg h szabad-e. Te örülnél, ha téged össze-vissza fogdosnának idegenek? Nem porcelánbaba, de gondolj arra, h hányan nem mosnak kezet wc-zés után...Ettől persze még nem biztos h aluliskolázottak, de h bunkók, az biztos!
2009. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is túlzás ez a féltés. Minnél hamarabb hozzászokik a szervezete annál ellenálóbb lesz, és ki tudja védeni a bacikat. Nem kell ennyire tulzásokba esni, nem "szaros" már bocsi, kézzel fogják meg.
2009. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

9.14-es!

Neked tuti nincs gyereked ha pedig van,valószínűleg a higiénia számodra sötét fogalom.(mint te)

Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni,maradj ku..sba.


Meggyőződésem,h te is olyan "tiszta" lehetsz mint akikről a kérdésben írtam!!


Tudod,a mai világban mikor mindenféle járvány és baci hegyek vannak,a sok bunkó meg nem ismeri a szappant meg a vizet,alapos okom van a féltésre.


Különben meg az én magánügyem h porcelánbabaként ajnározom vagy sem.

2009. aug. 16. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen törlőkendő jó, jobb mint semmi. A 2. válaszolóra nem lehet nem reagálni... HA nem tetszik a feltett kérdés, nem kell feltétlen reagálni rá, ha meg már megtette, akkor normálisabban is lehet, gondolom. Én sem szeretem túlfélteni a gyereket, de egy anyának többek között ez is a dolga. Egyébként anyukám ránk is vigyázott annak idején és szappanos zsepivel le volt törölgetve a kezünk. LEgyen nálad mindig törlőkendő. És légy gyors!!!
2009. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megértem a felháborodásod, én is felháborodtam, amikor olvastam, hogy 5 hetes a babád! Popsitörlővel szerintem törölheted a kezeit, de tényleg kezd azonnal, hogy a kezét NE fogdossák! Én sem nevelem a gyerekem burokban, de egy 5 hetes baba még épphogy kibújt a pocakból és ha belegondolok, hogy esetleg az illető előtte utazott a szép tiszta buszon, ahol tudvalevő mi minden megtalálható, akkor felfordul a gyomrom. Én már az enyémet nem féltem ilyenektől, de hát Ő már 15 hónapos és a földről sok mindent felvesz, ez már más. De egy 5 hetes pici baba! Szóval jogos a felháborodásod!
2009. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Megértem, hogy félted a kisbabádat, én is azt teszem, de egy kicsit moderálhatnád magad a válaszaidban. Nem is olyan biztos, hogy a válaszoló a bunkó! A stílusod inkább az.


Egyébként nedves törlőkendő létezik, azzal törlöm a kezét.

2009. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!