Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, ha kiderül,...

Miért van az, ha kiderül, hogy a kisbabám (4 hónapos) már csak tápszert eszik nem anyatejet, (mivel nincs! ) mindenki úgy néz rám, mintha legalább megakarnám mérgezni a babámat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam sem indult meg rendesen, illetve csak kevés volt, így ki kellett pótolni táppal, hogy jóllakjon szegénykém. 3 hónapos koráig csináltam ezt, aztán úgy döntöttem, azért a három cseppért már nem érdemes szenvedni. Vettem neki egy cumit, és boldogan szopogatja azt. Nem egy embertől hallottam, hogy jaj az immunrendszere nem fejlődik majd megfelelően. De szerintem a mostani tápszerek már megfelelően tudják pótolni az anyatejet. Arról nem beszélve, hogy mással is lehet az immunrendszert erősíteni. Az első fél évben valóban óvni kell a széltől is, de utána én annak a híve vagyok, ha leesik a cumi, elég csak vízzel leöblíteni. És bárki bármit mondd, minnél betegesebb egy gyerek, annál jobban fejlődik az immunrendszere. Én nem szégyellem magam, mert tápszerrel etetem. Nem mondom, örültem volna, ha egy éves koráig tudom szoptatni, de az, hogy így alakult cseppet sem keserít el. Nem méreg ez, elvégre tele van számára szükséges vitaminnal. Ráadásul hipoallergén, nem úgy, mint régen. Szóval én azt mondom, ne érezd magad kellemetlenül egy percig sem. Megpróbáltad, nem ment, ennyi. Felfújják túlságosan ezt a dolgot.
2009. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!