Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha ilyen keveset iszik?

Nem baj ha ilyen keveset iszik?

Figyelt kérdés

Kislányom 9hós!Még 3x kap tápszert 200ml-t,meg eszik szilárd kaját is 3x,de inni nem akar!Max.2korty vizet főzi után!

Egész nap kb.1dl iszik meg!


2009. aug. 15. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sok valóban.De 3 gyerek után az a tapasztalatom,hogy a gyerekek tudják miből mennyi kell nekik.Ezt később majd tapasztalni fogod.Lesz időszak,amikor csak a gyümölcs kell neki,máskor meg a hús vagy a tészta.Az ő immunrendszerük még jól működik.
2009. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én fiam belejött nyár végére az ívásba, nekem is picit kortyolt a vízböl most meg szépen elfogadja, gondolom megszokta .
2009. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is keveset iszik. Amikor nagyon meleg volt, többet ivott. A forralt víz egyáltalán nem kellett neki, a babavizet megissza, illetve kapható filteres (bio) gyümölcstea babáknak, azt is itta. Az unokatestvére (19 hónapos) sokáig kamillateát ivott, nekik az vált be. Próbálkozz többféle módszerrel (pohár, csőröspohár, cumisüveg, Jana kisüveg babáknak stb.), valamelyikkel biztos sikerül. Sok szerencsét! :)
2009. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nagyon sűrűn kínáld, de ezen túlmenően ő dönt :)
2009. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!