Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy jóllakott a...

Honnan tudom hogy jóllakott a babám?

Figyelt kérdés

4 hetes a kisfiam de sosem tudom mikor lakott jól.

Este 8 tól éjfélig vagy van hogy mégtovább nem tudom elaltatni, ébren van, de csak kézben van csendben ha beteszem az ágyába ordít kézben nézegelődik van hogy el is alszik de mihelyt beteszem az ágyába pár perc után sírni kezd. Mi lehet a baj éhes vagy csak egyszerűen szeret kézben lenni.


2009. aug. 15. 16:53
 1/2 anonim válasza:

hát az én testvérem szopiközben szokott elaludni meg ilyen fiatal korában ő is kézbe is eltudott aludni és csak egy nagy asztal köröl kelett huzcolni és elaludt rajta.

Ha meg nem tudod normálisan berakni az ágyába pl:mert alacsonyan van az ágy hozzád képest akkor rakd le a te ágyadra és aludj melete ha nem kicsi hozzá az ágy meg ahol leeshet oda tegyél puha dolgot a földre ha nem nagyon tudsz ré figyelni akk a ágyhoz húzd oda az ő ágyát meg körülötte rakjál falat párnákból amin nehezen tud átmászni meg anyukám mindig szokott égetni egy 20wattos égőt irányfénynek hogy tudja mi merre

2009. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ha sírt mindig adtam neki cicit .El is fogadta, csak ha jól lakott akkor nem ébredt föl a kiságyban.Etettés után ha beájult akkor volt csend.
2009. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!