Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babátok mit vacsizik?

1éves babátok mit vacsizik?

Figyelt kérdés
nekem még tápszert esznek este! mi az ami laktatja őket h éjjel ne legyen éhes?
2009. aug. 15. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi tejbegrízt eszünk, jóéjt papit,virslit vagy ha marad az ebédből akkor azt.
2009. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Főzeléket.Elalvás előtt még tápszert iszik.
2009. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én fiam sajnos nem hajlandó kanállal enni mióta a rágófogai kibújtak. csak olyat eszik, ami szilárd és falatokban ehető. így vacsorára 7 óra körül kenyeret eszik, vagy virslit, vagy rántottát. néha bundáskenyeret. ha sima kenyeret eszik, azt mindig megkenem neki vajjal vagy májkrémmel. teszek rá felvágottat vagy sajtot is neki. azt nem mondanám, hogy annyira laktatja, hogy éjszaka ne ébredjen, de én nem is bánom, mivel egész nap csak ilyeneket eszik. 11-kor -mielőtt én lefekszem - álmában megetetem egy adag tápszerrel, így reggel 5-6 között ébred csak enni. ezt betudom reggelinek, ilyenkor is tápszert eszik még.

Tervezem, hogy hamarosan az estit kiváltom babáknak való tejitalra, vagy minek nevezik:-)

Mivel a tápszert is csak banánnal hajlandó meginni, gondolom a tejjel sem lesz másképp, így ezt is gyümivel fgoom turmixolni neki.

2009. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!