Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alkalmazzam a felvesz-let...

Hogy alkalmazzam a felvesz-letesz módszert? Azt tudni kell ha elkezd sírni még levegőt sem vesz.

Figyelt kérdés

hogy elaludjon egyedül is a fiam, 7 hónapos de még kézben alszik el, nem kell ringatnom vagy sétálni vele csak fogjam és egy kicsit rázzam és már alszik is.

De még is csak jobb lenne ha egyedül aludna, nem?


2009. aug. 15. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd le, simogasd, cirógasd, de ha elkezd sírni nagyon, vedd fel. Aztán kezdd újra az egészet, egészen addig, amíg el nem alszik egyedül. Tudom, marha egyszerűen hangzik, viszont rengeteg türelem kell hozzá. Én mikor elkezdtem, első este 29-szer vettem fel a kislányom (tényleg számoltam, nem csak hasból mondom). Akkor 4 hónapos volt. Második este 16-szor, harmadik este 6-szor, negyedik este 2-szer, és ötödik este egyszer sem, csak ott maradtam amíg elaludt. Azóta csak leteszem, kap egy puszit, megsimizem, és kimegyek, Ő meg elalszik magától. De, minél idősebb egy babó, annál tovább tart ez. Én megúsztam 5 nappal. Barátnőm 9 hónapos fiánál 2 hétig tartott. A lényeg, hogy tarts ki, ne add fel, ne hagyd abba, legyél Te az erősebb, határozottabb, de ne hagyd sírni, mert azzal az ellenkezőjét váltod ki. Kitartás és türelem, ez a lényeg. Lehet, hogy először 100-szor is fel kell venned, de megéri!
2009. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém babakocsiba alszik el,ugy tologatom,elötte csak karban aludt,hàt nem volt könnyü.Bàr 7 honapos baba,jo lenne ha egyedül aludna el.

Nekem a kislànyom 4 honaposan arra szokott rà,hogy a sötöt szobàban lefeküdtem mellé.fogtam a kezét,és becsuktam a szemem.

10 perc,elaludt.Esetleg valami nyugtato zene,vagy fördés utàn olajjal masszirozd àt a testét,attol is jobban alszik,vagy alvàs elött fél ora friss levegö.

2009. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha így elalszik és téged nem zavar szard le hogy ki mit mond és mi az altatási divat.
2009. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!