Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipállott a baba nyaka, mit...

Kipállott a baba nyaka, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igyekezetem ellenére egy pici helyen bepirosodott és enyhén nedves a bőre, nagyon nehezen lehet hozzáférni... továbbra is hintőpor?
2009. aug. 15. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak nem használt a hintőpor. Én Bephantennel kenem neki, attól szép a nyaka, hamar helyrejött.
2009. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én kicsimnek nem nagy a nyaka, viszont annál nagyobb a tokája, és iszonyatosan bepállik. Ha néhány napig hűvösebb van, vagy annyira nagy meleg, hogy ki sem megyünk, jobb neki. Hintőporoztam, de nem sokat használt. Most végül a gyerekorvos írt fel neki rázókeveréket. Sajnos önfejű voltam, gondoltam, nem váltom ki, mert azt sem könnyebb rákenni, meg ráadásul tiszta fehér lesz mindene. De annyira csúnya lett most, hogy végül kiváltottuk. Pont tegnap, és már most jobb!!! 2-3 alkalommal lehet használni. Írass te is az orvossal. Ja, Bepanthennel is próbáltam, de mivel nedves a környezet, az inkább rontott rajta.
2009. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Az enyémnek a hatalmas tokája miatt pirosodott és sebesedett.

Az elején elég volt, ha áttöröltem óránként, hogy száraz legyen, illetve sokat volt hason, hogy emelje a fejét és tudjon szellőzni.

Volt egy-két seb, ami viszont egyre csúnyult, arra sudocremet tettem és nagyon szépen elmulasztotta.


Hintőporról azt olvastam, hogy inkább ne, mert bekerülve a légcsövébe és tüdejébe nem tesz jót.

2009. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Attól féltem, hogy leszúrtok majd, de látom, sok a nehezen megközelíthető nyakisz.
2009. aug. 15. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én is bepanthennel kentem,segitett.Miutàn helyrejött,azotaa hintöporozom,hogy ne pàlljon ki ujra.
2009. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bepanthen szerintem csodákra képes. Csak ajánlani tudom, próbált ki, meglátod egy-két nap és elmúlik neki.
2009. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Betadine-nal kenem, pár óra alatt rendbeteszi nagyon szépen, de aztán megint kipirosodik. 1-2 napig szép, aztán 1-2 napig megint nem. :(
2010. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!