Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor bajt csináltam?...

Most akkor bajt csináltam? Lehet vagy nem lehet adni neki körtét?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy körtét csak 6 hótól lehet adni a babáknak.Nekem a gyerekorvos mondta,hogy adhatok a 4,5 hós fiamnak.Bébiételben adtam neki most reggel,ami almával van keverve.Az üvegen is az állt,hogy 4 hós kortól.Nagyon ízlett neki.Most akkor szabad vagy nem?
2009. aug. 15. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? A különböző "okos" cikkeknek annyira nem kell hinni, sajnos nehéz közülük kiszűrni az értelmeset.
2009. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet adni. Mi is esszük 4 hós kora óta, és imádja.
2009. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A benne levő apró szemcsés rostok miatt kell óvatosan bánni vele. Először csak kis mennyiséget fogyasszon a baba.
2009. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol a banánt is csak 6-7 hónapos kor után ajánlják. Én is adtam a kislányomnak 4 hós kora után körtét is, banánt is. Ha meg üvegesben eszi, meg pláne jó. Ha megnézed, üvegesben még olyanokat is ajánlgatnak, mint pl málna, eper, amiket 1 éves kor után lehet csak adni. Ne aggódj, ha egyébként jól viseli, (nem fáj a hasa tőle), akkor nyugodtan adhatsz neki!
2009. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alma, körte az elsők közé tartozik amit adni lehet. Aki 4 hósan kezdi a hozzátáplálást annak akkor, aki 6 hósan, annak akkor. Szerintem ezt értetted félre. Az enyém az almát nem is szerette, úgyhogy nekünk a körte volt az első amit megevett kb 5 hónaposan. Mi akkor kezdtük.
2009. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Igazából itt láttam,hozzászólásokban,hogy nem adják csak 6 hótól az anyukák.De semmi baja a kisfiamnak tőle,úgyhogy én is adni fogom.Nyersen nem eszi meg a gyümölcsöket,viszont a bébiételbe meg csak úgy nyeli. :-)

2009. aug. 15. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk is eszik körtét 4 hónapos kora óta. Nem csináltál semmi bajt, nyugodtan adhatod neki!
2009. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!