Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az Olivér névről?

Mit gondoltok az Olivér névről?

Figyelt kérdés

Tudom mindenki maga dönti el,hogy milyen nevet ad gyermekének,meg hogy nem kell más véleményével foglalkozni de mégis nektek elsőre mi ugrik be róla,társítasz-e hozzá valamit,valakit,meg úgy egyáltalán mi a vélemény a névről!

Nem a válaszok alapján döntünk!

Köszönöm előre is aki válaszol.


2012. nov. 16. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapcsolok hozzá senkit mert nem ismerek Olivért de nekem tetszik. Olyan férfias név.
2012. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz név, de felkapott lett az utóbbi időben.
2012. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Fura,de nekem elsőre egy aranyos szőke kisfiú jut eszembe, de felnőttnek már valamiért nem tudom elképzelni.
2012. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik :)

Nem kapcsolok hozzá senki mivel nem is merek olyan nevű embert én sem.

2012. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, én nem adnám a gyerekemnek.

A szegény, nyomorúságos körülmények között élő Olivér jut róla eszembe.

Szakadt, koszos kis ruhácskában..

A kisgyerek, akit vmiért nem tudok elképzelni felnőttként.

2012. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc neveim közé tartozik.:)
2012. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, Jamie Oliver, Oliver Cromwell, egyáltalán nem negatív. De minden névvel úgy van, hogyha ismersz egy utálatos embert azzal a névvel, akkor ahhoz társítod, ha meg szimpatikusat, akkor meg azzal.
2012. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

elég vegyesek a vélemények...

köszömöm mindenki válaszát.

2012. nov. 16. 21:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem azok a nevek amiben benne van az, hogy a szó, hogy vér.... nagyon nem tetszik. Olvér, Gyöngyvér... etc

De jól teszed, hogy megkérdezel mást is, mert a návadás szerintem nem magánügy. A hormonokkal túltengő kismama lehet, hogy elhiszi, hogy igen, de attól a pillanttól, hogy megszületik a gyerek ez már nem magánügy.

A vedono nem erti a nevet az anyakonyv kitoltesehez, az oep felreerti a tgyashoz, aztan a gondozoneni a bolcsiben majd a tanctanar... es igy tovabb

2012. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem ismerek egy Olivért sem, régen tetszett, de mióta divatba jött, nem tetszik.


Pár éve sok Zoli, Tomi, Peti Gábor született, most itt van a Benett-Levente-Máté-Olivér hullám...

2012. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!