Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 10 hónapos baba már...

Egy 10 hónapos baba már áttérhet a napi egyszeri alvásra?

Figyelt kérdés
Igazából igényelné még a délutáni alvást is. Látszik rajta, hogy majd leragad a szeme, de mostanában képtelenség elaltatni. 1.5-2.5 órát alszik délelőtt 11-től.
2009. aug. 14. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon korai, az én kislányom 10,5 hós, délelőtt, délután alszik még, délelőtt fél-1 órát, délután 1.5-2 órát.


Nem is bírná ki estig máshogy.

Próbáld meg levinni sétálni, hátha séta közben elalszik.

2009. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ő dönt.

Az enyémek nem aludtak 1 éves kor után már egyszer sem nappal (viszont aludtak 10 órát este) Ettől függetlenül letettem őket az ágyba délután 1-2 órára. Szépen, csendben eljátszadoztak.

2009. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hű, ugyanebben a cipőben járunk mi is és 10 hósak vagyunk. délelőttre programokat szerveztem a héten,hogy ne tudjon aludni délelőtt. 12-kor ettünk és így most délután alszik egy 3-3,5 órásat. azért tartottam ezt így jónak, mert a délutánt sem bírta. este 6 körül dőlt volna ki aludni, aludt is este 8-ig, utána pedig fent voltunk vele 11-ig és pár nap alatt zombik lettünk a férjemmel. Így most 8-kor lefekszik aludni,ahogy korábban is.
2009. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos korától- az óraátállítástól alszik egyszer. dél-1 óra felé álmosodik és alszik is el. Átlag 2 órát durmol, de ma 3és felet sikerült neki.
2009. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is most délelött alszik többet de azért alszik kicsit délután is.
2009. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az én fiam már 11 hós, még most is kétszer alszik. nem is erőltetem, hogy egy legyen belőle, mert nagyon nyűgös lenne, képtelenség lenne bírni vele este már. Azt értem el, hogy nem fog enni sem, mert hisztis lesz. Szóval a fiam délelőtt alszik egy nagyobbat, általában másfél órát, és du egy kisebbet még, kb egy órát.
2009. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 hós babám reggel 9ig alszik,ebéd után szundizik 2 órát,és este fél tízig kuruttyol:)Kb.1.5 hónapja állt ez így be,előtte reggel 6-7 között kelt,és kétszer 40 percet aludt.
2009. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Reggel 7-kor kel a kislányom, 11 órakor lefektetem. Alszik kb 13 óráig. Délután 17 óra körül már csak nyafizik, mert álmos, de képtelenség elaltatni. 19 óra után fürdik, aztán vacsora és már alszik is. Egy csomó mindent megpróbáltam már. Pl délelőtt előbb lefektetni, kifárasztani délután, ilyesmik. Semmi nem jön be. Látszik, hogy aludna ő, de mikor becsukódna a szeme, gyorsan nekiáll mocorogni, nehogy mégis elaludjon. Olyan mintha azt hinné, ha alszik, lemarad valamiről.

2009. aug. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!