Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átállhat a napi egyszeri...

Átállhat a napi egyszeri alvásra egy hét és fél hónapos baba?

Figyelt kérdés
Babám lassan egy hete csak 1x hajlandó aludni napközben, igaz akkor 2 - 2,5 órát egyhuzamban. Estére nem lesz nyügi, de olyan szinten kifárad, hogy vacsi után szó szerint úgymarad, abban a pozítúrában alszik el ahogy a cumisüvegből ivott. Délutánonként egyszerűen nem hagyja magát "lenyomni", akár háromnegyed órát is képes üvölteni a kiságyban, fél 7 után meg már tényleg nincs értelme hogy aludjon. Mostmár séta közben sem alszik egy szemhunyást sem. Lehet hogy máris átállt az egyszeri alvásra? Nem korai ez még?
2009. jún. 8. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak időszakok (napok, hetek) amikor változik az igényük de 7 hós még nem fogja tartósan csak 1 szer aludni 1 nap..

ez a tapasztalatom.

2009. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz ez tartós, csak éppen most ilyen korszaka van. Bár minden babának más az alvásigénye, de fog ő még 2szer aludni, sokáig nem bírja
2009. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát,hogy korai-e azt nem tudom,de nálunk 9 hónapos korától van ez,most 11,5 hónapos.Ebéd után alszik egy nagyot,de este 8-kor már úgy alszik mint akit lecsaptak reggel 7-ig.
2009. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, nekem mindkét lányom kb. ugyanilyen idősen kezdte el, hogy naponta 1-szer aludtak. 1 éves koruk után meg már egyszer sem. De nem ez az általános.
2009. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kis manóm 8 hónapos, és kb. 2 hete kezdődött nála az, hogy vagy egyszer (de akkor 2-3 órát) alszik, vagy kétszer egy nap. Én is remélem, hogy visszafog állni teljesen a kétszeri alvásra.

Jó babázást

2009. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!