Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ariel vagy Persil? Ti mit...

Ariel vagy Persil? Ti mit használtok? Melyik mos szebben? Melyik szedi ki jobban a főzelék és gyümi foltokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az Aldiban kapható Tandil jobban bevált.Van folttisztítója is.Sokkal olcsóbb,mint a szuper márkák,és jobb is.
2009. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig olcsó mosóporokat használtam, most vettem először Arielt. De csalódtam.

A fotlokat mindjárt firssen beáztatom, folteltávolítóval, áztatóval, majd a foltra teszek arielt és úgy mosom, mégsem jön ki egy folt sem.

VAgy én csinálok valamit rosszul? -nem tudom, de én is várok akkor javaslatokat akár priviben is:-)

2009. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persil. De csak az Ausztriában vagy Németországban gyártott. Érdekes módon az ugyanolyan Magyarországon gyártott nem mos rendesen.
2009. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a folttisztítós reklámok alatt csak "szépeket" tudok mondani. Ariellel mosok, annak van folttisztítója is, próbáltam a vanist-is de a foltok makacsak. Konkrétan a szedres meg a szedres-kakis foltokat képtelen vagyok kimosni.
2009. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A férjem műszaki eladó, és konkrétan megtiltotta, hogy Persilt vegyek. Azt mondta, hogy a víztől összeáll, és eldugul tőle a mosógép.
2009. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ariel van, nagy sz.. az egész. a persil talán jobb, de a foltokat az sem viszi ki tökéletesen. Próbáld ki a Tide mosóport, azt mondják az jobb. egy próbát megér.
2009. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindenféle mosóport használok, de a foltokat előtte kimosom Vanish szappannal. Van hogy halványan megmarad, de pár mosás és eddig minden kijött.
2009. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában olcsó kategóriás mosóport használok,a fent említett hatékonytalanság miatt.A foltokat meg vagy frissen,ha nem úgy alakul akkor mosás előtt sima mezei (caola)mosószappannal kimosom 1-2 mosás és nincs folt.A szederfoltot harmadjára szedte ki.Ha ez sem segít akkor összegyűjtöm és marad a domestos,de ezt szerencsére ritkán kell alkalmaznom.
2009. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persil
2009. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!