Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam kisfiamnak a...

Hogyan adjam kisfiamnak a kenyérhéjat, kiflivéget?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapos, viszont még csak nemrég bújt ki az első foga. (még nem nőtt ki teljesen). Így adhatok neki? nem fog megfuladni? Mekkora darabkát kell először adni neki?

A babapiskótát már siméán meg tudja enni, ezzel nincsen gond


2009. aug. 14. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is 9 hósak vagyunk, most bújt ki az első két fogunk. Felül. De már előtte is majszoltunk kiflit, egyszerűen ketté törtem neki, és úgy rágta. Kenyérhéjat meg csak a tetejét adtam neki, belét kiszedtem.
2009. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha bátor vagy, akkor már adhatod. Én úgy adnám (és úgy adom), hogy én fogom a darabot és a gyerkőc harap belőle. Arra nagyon figyelek, hogy kicsit harapjon. Én már szedtem ki azért a szájából, mert nagyot harapott. Én így, hogy csak 1 foga van, nem adném még, doktornőm is úgy javasolta, hogy ha már a 4 első foga kinőtt. Az én manóm már biztosan eszi, de neki már 8 foga van.
2009. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. aug. 14. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!