Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12-13 hós babátok tud már...

12-13 hós babátok tud már néhány szót mondani?

Figyelt kérdés

Az enyém még nem, talán az apa, anya, de azt is csak úgy halljuk a sok halandzsa között sztem.

Most inkább a járással van elfoglalva.


2009. aug. 14. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

apa,mama baba papa,meg sok szónak az elejét,de leginkább a pa-pá kezdetűeknek,pl párnából hogy pá,mert a pápát ismeri. Sokmindent felismer és látszik rajta hogy mondaná szegénykém,de nem tudja.

Idő kell nekik,aztán meg majd be nem áll a kis szájuk:-)

2009. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 14 hónapos, s még mindig nem mond semmit, csak a NEM-et.
2009. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, sok mindent felismer, de csak a mmmmm-ig jut.:)

Illetve a repülő zúgását azt már utánozza.

2009. aug. 14. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem 14-16 hó körül illik már több szót mondani, 18 hó körül kezdenek egyre többet beszélni, 2 évesen pedig beszélnek már.
2009. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én fiam is 14 hónapos és ő sem igazán mond sokat.dedede,nemnem.a többi halandzsa.de ne aggódj ha akar ugyis fog mondani.férjem 3 éves koráig nem beszélt.elmutogatta mit akar.most néha jó lenne ha inkább mutogatna:)))
2009. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!