Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor rakjam lejebb a kiságyat?

Mikor rakjam lejebb a kiságyat?

Figyelt kérdés
csak mert midnen nap valami újat tud és félek egyszer csak felhúzza majd magát és kiesik.Még nem tud üllni de nagyon erős gyerek már megkapaszkodik az oldalába és úgy fordul hasra (úgyis) és már kezd négykézlábra állni,mert már kicsit hintáztatta a valagát:)És a hasát is megemelte nem csaka mellkasát.5.5 hónapos
2009. aug. 14. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi már le raktuk.4,5hónaposak vagyunk. Térdel,hintázik meg ilyenek.
2009. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos korában tettem lejjebb, mert felállt a rácsba kapaszkodva és féltem, hogy kiesik. Pont a derekáig ért úgy a kiságy pereme.
2009. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegyétek le de gyorsan!!!:))
2009. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont ma kérdeztem rá a védőnőnknél, 5 hónaposak vagyunk. Akkor kell lerakni a kiságyat, amikor már négykézlábra felhúzza magát, amikor próbálják a kúszást.
2009. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi tegnap raktuk le mert már olyanokat csinál hogy csak lesek. 5 hós.
2009. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2009. aug. 15. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!