Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a bergon...

Mi a véleményetek a bergon babakocsiról? Fajtája kummer vip

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a két babakocsi nagyon hasonlít egymásra, de én a Bergont és Kummert két külön márkának tudom.
2009. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem kunert VIP van.sztem teljesen ok, bár akarunk mellé egy sportbabakocsit is, ami jóval kisebb.
2009. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi bergont vettünk mert jó nagy, a babánk okt. elején születik, és nekünk fontos hogy télire jól be tudjuk bugyolálni és még kényelmesen el is férjen a babakocsiban. Emelgetnem nem kell, a házban van lift és autóval megyünk ahova kell (bevásárlás, anyukámékhoz...). És a legfontosabb hogy vizszintesig dönthető ami az újszülötteknél nagyon fontos! Két irányból tolható. És amit még figyelembe vettünk, hogy azért a jövö télen is kelleni fog, és nem akarunk újat venni.

Mi ezt vettük: (a legelső, és narancssárga-szürkében)

[link]

2009. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én interneten néztem ki, majd a boltban is ugyanúgy tetszett, sőt!


Nagy, de nem monstrum, nem nehéz szerintem (11kg), sem felemelve, sem tolva. Kifejezetten könnyű tolni, és fix kerekei ellenére kanyarodni is vele. Elöl, hátul fékezhető. Nagy fekvőfelülete van, kényelmesen kipárnázott, vastag huzat, a baba teljesen körben védetté tehető vele, mert a kupola résznél is le lehet hajtani kis részt, és a lábzsákrész meg felhajtható. Szél nem sok jut oda be. (én direkt ezért is kerestem ilyent)


Az 5 pontos biztonsági öv felső két része elég magasan fent van bevarrva, az fura, de nem zavarja a kislányomat. Háttámla több fokozatban állítható. (az ilyen alufogóval állítható hátul, az lehetne kicsit esztétikusabb, de funkcionálisan szuperül működik) Kupola is több fokozatban állítható. Sokféle és esztétikus színei vannak, nagy a bevásárlókosara.

Jól körbebugyolálható benne a pici télre, befér bundazsák, takaró is. Árban pedig nagyon jó. Hozzáillő pelenkázón táska is szupi. Állítható a tolókar magassága és két irányból tolható. Könnyű összecsukni is.

Nekem nagyon tetszik.

2010. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de én is sok infot kerestem róla, és nem sokat találtam, azért írom a személyes véleményt.
2010. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!