Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányomat Debrecenben...

1 éves kislányomat Debrecenben hová vigyem vérvételre?

Figyelt kérdés
a háziorvos nem tudta megmondani. A gyermek klinikán külön beutaló kell az ambulanciára és ha ott indokoltnak tartják akkor vesznek csak tőle vért. Csak nem mindegy hogy egy babától vagy egy felnőttől vesznek vért! Kész rémálom...
2009. aug. 14. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem vérvételhez mindenképpen kell beutaló! A háziorvosnak meg nagyon is tudnia kéne, hogy hol veszik le... :S Szép kis orvos... Kisfiam kb. 4 hónapos volt, mikor vérvétel volt neki javasolt, a gyerekorvos adott beutalót az Angyalföldtéren és ott is vették le. Ugyanazok mint akik a felnőttektől is leveszik, miért kéne másnak levenni? Az ölembe kellett fogni és egyik nővérkével ketten lefogtuk a gyerkőcöt, míg a másik nővér levette a vért. Elég simán ment, közben puszilgattam a fejét, nyugtatgattam, de 5 perc múlva már nem is volt semmi gond. Gyerekorvosod nem tudta ezt?
2009. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!