Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik 5 hónapos...

Miért nem alszik 5 hónapos lányom rendesen éjjel?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete, hogy 1 óra körül és utána 5 órakor megébred. Próbáltam már hogy megetetem /tápszeres/, másnap akkor is felkel ugyanúgy, most 2 éjjel teát kapott, de akkor is fel kel. Nem látom hogy foga jönne, nem piros, vagy nem fehéredik neki. Kezdek zombi lenni már. Vagy attól h nem látszik az ínyén semmi lehet még a foga? Köszönöm válaszotokat!
2009. aug. 14. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ma én is hasonlót kérdeztem volna. Az én babám ma 6 hónapos és 3-4 hete szintén meg-megébred éjjel. Ő cumizik, és ha a szájába teszem a cumit elalszik, kiköpi, majd egy óra múlva újra kéri. Én meg ki az ágyból, be az ágyba. Itattom néhány korttyal én is. először a kánikulára fogtam, de már olyan kellemes az idő itt minálunk... szóval a "zombiszindróma" nálunk is meg van... etetni nem akarom, itt sorra panaszkodnak az anyukák, hogy nem tudják leszoktatni az éjjeki etetésről a babát én meg rászokassam?!
2009. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöszőr viszket nekik,majd fáj az inyük,mielött kijönne a fog,és ekkor még nem feltétlen látszik bármi is az inyen.Persze lehet más problémája is,melege van,fázik,stb.
2009. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Kisfiam, most 6 hónapos. Miután hazahoztuk a kórházból 2 és fél hónapig nem aludt, napi szinten 2 órát aludtam. Ezután kb.4 hónapos koráig aludt éjjel.Mindösszesen kétszer kelt fel enni reggel 5-ig.Képzelheted...én már ennek is nagyon örültem:)

Ezek után elkezdett jönni a foga, s éjjelente kb. félóra esetleg óránként ébredt. Tegnap úgy éreztem már nem bírom tovább annyira fáradt vagyok, erre ma az egész éjszakát végig aludta.

Szóval kitartás, ha idáig szundikált nem sokára ismét fog, az is lehet, hogy csak az időjárás zavarja meg, kb 2 hete ilyen változékony, esetleg tényleg jön a foga, vagy valami megzavarja. Gondolj bele most már napról- napra értelmesebb, egyre többet fog fel a körülötte lévő világból. Könnyen vissza tudod altatni, vagy fel akar kelni?

2009. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez a helyzet,én talán arra fogom,hogy már 2 étkezést akarunk kiváltani és lehet,hogy éhes maradt. Ma éjjel 4-szer ébredt fél óra ringatások után. Mérgembe megetettem és elaludt. lehet csak kínjába.

Most persze megint alszik,mert éjjel virrasztott.

Az az érzésem,valamit rosszul csinálok és őrlöm magam és ettől zombi vagyok én is.

2009. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van olyan éjjel, hogy könnyen visszalszik, de van hogy fent van másfél órát is. Napközben viszont nem alszik többet mint szokott. Az éjjeli etetésekre én sem akarom visszaszoktatni, remélem előbb utóbb visszaáll a rend. És nálatok is, akiknél szintén van 'zombiszindróma'.
2009. aug. 14. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!