Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a babájuk...

Anyukák, akiknek a babájuk csak kézben aludt el, mennyi idősen tudott babátok elaludni egyedül?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyedült hogy érted? Hogy nem ringatod például? Mert nekünk a lányunk kb. olyan 8 hós koráig szívatott minket időnként ezzel, de szerencsére csak időnként, ha jött a foga, vagy vmi enyhe baja volt. Igazából a jó alvása 2 éves korára alakult ki, most 3 éves és már egy éve isteni jókat alszunk mindannyian. 32 hetes várandós vagyok, és hamarosan kezdődik minden elölről, de nem bánom, mert tudom, hogy évek kérdése és újra jó lesz az alvás:-) szóval sztem ne aggódj, el fog ez múlni, elszalad az idő, és lehet hogy a Ti babátok már holnap leszokik róla, gyereke válogatja. Nálunk egy kis nátha is indokolta, hogy bújt, jött hozzánk.
2009. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 honapos koratol, beteszem a kisagyba a zsakjaba, besotetitek picit es felhuzom a zenelojet. naha rogton elalszik, neha meg be kell mennem felhuzni 1-2x. sokat gyakoroltuk a felvesz-letesz modszert, de igazabol mintha nem mukodott volna, aztan egyszercsak igy aludt el, azota nem kllett ringatnom. nem tudom mennyit fog ez tartani, de nagyon orulok neki, mert nagy cirkuszokkal ment a ringatos korszak is, annyira tulporgette magat, hogy szinte verekedett velem...
2009. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos korában egyik napról a másikra váltott, azóta nem kell altatnom.
2009. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5,5 hósan feszítette magát a kezembe. Azóta vagy cicin alszik el,vagy lefekszünk a franciaágyra,felémfordul,hozzámbújik és símogatom.Ha elaludt,várok egy kicsit és beteszem az ágyába.6 hós.
2009. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár az enyém cicin aludt el és velünk aludt egy ágyban, most 3 hete egyedül alszik el (1 éves). A felvesz-letesz módszert alkalmaztuk, a 3. napon már ő kéredzkedett be az ágyba. MÉg szoptatom, így a hajnali szopi után azért ottfelejtem magunk között reggel 7ig. Nekem nagyon hiányzik az együttalvás, de a franciaágy mégiscsak apáé meg anyáé.
2009. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én babám most 4 és fél hós, kb egy hónapja alszik el úgy, ha már látom, hogy nagyon álmos kap egy kis cicit, vagy a cumiját, pár percig ringatom, amíg elkezd szunyókálni.Ilyenkor már legtöbbször ő kéri, hogy tegyem le, feszeleg a karomban. Beteszem a kiságyába és vagy elalszik azonnal, vagy morzsolgatja még egy kicsit az alvós állatát és alszik is. Erre teljesen magától szokott rá, előtte mindig kézben aludt el, egyébként is szinte állandóan kézben van. Eltartott egy darabig amíg rájöttem az esti altatásnál, hogy azért tekereg annyira, sőt sír, mert nem akar a kezemben lenni. Keserédes pillanat:)
2010. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!