Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hó+1hetes kislányom napi 3...

6hó+1hetes kislányom napi 3 alkalommal szopizik 120ml-t. Elég ez neki? Tízórait és uzsonnát már kiváltottuk.

Figyelt kérdés
Hiába próbálom, ennél többet nem akar szopizni, a tízórai és uzsonnaidőben pedig rá sem hederít a cicimre, csak a kanalas kell neki. Reggeli,ebéd,vacsora szopi, de valamiért 120nál többet nem eszik. Így egy kicsit kevés nem? Este és napközben is fejek, és belecsempészek egy keveset a kajájába.
2009. aug. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel váltottátok ki az uzsit? Adhatsz neki tejpépet, vagy van már babajoghurt 6 hós kortól ezzel emelni tudod a tej alapú táplálék mennyiségét és máris meglesz a közel fél liter tej alapú.
2009. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kevés! Örülj neki, hogy eszi a kanalasat, bárcsak az enyém is enné. Biztos elég neki annyi, nem kell olyan pontosan venni azt a napi fél litert.
2009. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyümölcsel és főzelékkel, néha a gyümölcsbe teszek sinlacot meg ugye a csempészett anyatejet. Nem tudom miért nem akar szopizni többet, pedig van a ciciben, mert még lefejek szopi után több mint egy decire valót. Már próbáltam a két kaja közti időt kitolni, hátha nem éhes annyira, de akkor sem szopizott többet. Egyik ismerős azt mondta hogy erősödött a tejem....és elég neki ennyi. Hát nem tuddom!? Megpróbálom akkor a tejpépet holnap, ha már a szopit nem akarja :(
2009. aug. 13. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy van még ennyi tejed! Teljesen elég a babának az a mennyiség amit eszik, ő tudja. Az ismerősömnek 7 hónapos a baba és csak szopizik, semmit nem eszik meg. Örülj, hogy a tied olyan ügyes hogy mást is elfogad.:)
2009. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!