Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor 4-szer vagy5-ször...

Most akkor 4-szer vagy5-ször egyen a babóm?

Figyelt kérdés

6 hónapos,7,30körül tápszer

11körül gyümi,akkor 1körül jó esetbe alszik

3-kortápi

6kor tápi

és ha ébren bír maradni 9-kor táp és szunya

sok ez így? vagy csak 4-szer egyen


2009. aug. 13. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyis annyit eszik amennyi kell neki. Az én kisfiam 7 hónapos kora óta csak 4 szer eszik egy nap általában. reggel 7 kor, 11:30 kor, 15 órakor és este 7 kor. Közben babapiskótát rágicsál, kiflit vagy esetleg túrórudit:)

Néha egy danone joghourtot adok neki ha épp mi is eszünk és nem tudok abból adni neki.

2009. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokinéni, hogy 4 evés kevés, inkább öt-hat legyen.

Én próbáltam beállitani a reggeli tizórai ebéd uzsonna vacsorát. Sikerült is. Most 15 hónapos és még mindig működik, sőt vacsi után még lecsúszik 200 ml babatej is. A többszöri étkezéssel sokkal változatosabbá lehet tenni a táplálkozást. Nem véletlenül van igy bölcsiben, oviban is.


De mivel minden baba más, lehet a tiédnek elég ennyi négyszeri étkezés. Én is ismerek ilyen babát. Legyen meg a súlynövekedés és fejlődjön rendese.

2009. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,nem bántásból mondom,de ha mi itt 10en mondjuk azt írnánk,hogy négyszer egyen,akkor nem adnál neki többet,mert a gyakorikérdések.hu-n azt olvastad hogy ennyi elég?

Etesd a babácskádat igényei szerint,ha kér,adj neki tápit estére,ha bealszik,ne keltsd fel miatta.

SZERINTEM.

Egyébként nem mondtad,mennyi idős,de gondolom,fiatalka lehet mert nem látok főzeléket a menüben.Akkor pedig többször kéne még enni.

2009. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat,látom mégis,hat hós.
2009. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 14.56-os

Nem szentírásnak veszem amit írtok,csupán kíváncsi voltam más hogyan csinálja. Szerintem ez az oldal pont erre van kitalálva. Hogy segítsünk egymásnak,ne pedig a porba tapossuk!Ha segíteni nem tudsz,ne is írj

kösz

2009. aug. 13. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
14:56os vagyok.Most komolyan az jött le az írásomból,hogy nem akarok segíteni? Vagy szándékosan értsz félre? Szerintem olvasd el mégegyszer amit írtam,semmi bántás nem volt benne.
2009. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na meg ez hogy "porba tapossuk"...nem vagy te egy kicsit paranoiás????
2009. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!