Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan unnepeltetek\ unneplite...

Hogyan unnepeltetek\ unneplitek meg babatok elso szulinapjat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi családi körben tartottuk a szülinapot. Azaz párom és az én szüleim, illetve testvérek és a kis ünnepelt. Ebédet tartottunk, és a végén volt torta (barackos joghurttorta- rendeltük)- mindenkinek bejött. Először lányom "ismerkedett" vele. Ajándékokat már többnyire szülinap előtt megkapta. Ja és lányom miután elment a csaád aztán aludt, előtte végig fent volt és pörgött (pedig megvan a napirend).

Mire vagy még kiváncsi?

2009. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném feldíszíteni a szobát mondjuk lufikkal:)És különleges tortát rendelni (micimackóra gondoltam) és aztán hadd túrjon bele:D Én így képzeltem el családon belül:)
2009. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennünket pont úton ér el az első szülinap :-) Olaszországban leszünk, úgyhogy ott lesz az ünneplés. A tortát magam sütöm neki, és a baráti körben köszöntjük fel. Majd amikor hazajövünk, meghívjuk a nagyikat is, és családi körben, szerényen, de szeretetteljesen, ismét megünnepeljük. :-))
2009. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Májusban volt, családi körben tartottuk, saját készítésű túrótortával, amibe sajna nem túrt bele, csak piszkálgatta. De mi mind megettük, finom volt. :)
2009. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Az első nem volt nagy szám, a torta sem érdekelte. t vacsoránál hagytam, hogy a tejfölbe beledugja a kezét és az neki mindennél jobban tetszett. Arról készültek is fotók, a tortáról meg róla nem. nem érdemes rendelni, ha tudsz magad is készíteni, mert abba mégiscsak tudod mit raksz bele. A babának a vendégek sem érdekesek, jó játék, meg lefárasztják, de ennyi.
2009. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családi kör (a kisfiammal együtt voltunk 6-an), torta. Nálunk ennyi volt, nekünk így volt jó.
2009. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 napos ünneplés volt, egy nap velünk, 1 nap anyumékkal, tesómékkal, uncsitesőkkal, 3. nap anyósomékkal és az ottani pereputtyal. 3 torta lett totál széttrancsírozva :) Nagyon élvezte!!!
2009. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányom épp 2 hét múlva lesz 1 éves:)

Mi étteremben leszünk mert nagy a banda, de külön kis torta mindenképp lesz.

hmm...hogy eltelt egy év...

2009. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lufi hegyek,anya egesz nap pityereg miyen nagy mar a lanya....Rengeteg ajandek,tanci tanci!Micimackos torta.Semmire nem emlekszik,mar 6 eves,de nakunk sze elmeny!Porgott ezerrel a rengeteg jatekkal,alig akart eleludni,nyugos is volt.Ami rossz,hogy en az anyja egesz nap a vendegseregnek sutottem-foztem,kinaltam,leszedtem....Ahelyett hogy a csak a lanyommal ill.apaval lettem volna.Fiamnal elosszr mar negyen unnepeljuk a nagy napon majd jovore,utanna johet a csalad valamelyik hetvegen!!!Javaslom ezt!Igy belsosegesebb!!!!
2009. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,bensosegesebb... :-))))
2009. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!