Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki fél évig szoptatott ad a...

Aki fél évig szoptatott ad a babának tápszert? Esetleg hogy jobban elteljen vagy jobban aludjon?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem nem ugy tudod, hogy fél évig szopiztatunk, majd már csak tejterméket, főzit, gyümit és tejpépet esznek a babák? ? Ha nem szopik tovább, akkor a tejed helyett tápszer jön, napi minimum fél liter! Vagy pontosan mi a kérdés?
2009. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy a tápszertől jobban eltelne vagy aludna egy 6 hónapig szoptatott baba.Az én fiam 10 hóig szinte csak anyatejet evett este,és ritkán kelt fel éjjel enni.De ha fel is kelt volna akkor is inkább megszoptattam volna(kb 10perc éjjel),addig jó amíg van tejcsi!
2009. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdésed. Én eleinte adtam, mert szinte óránként fent volt, de aztán inkább tejpépet adtam helyette vacsira, majd amikor már ott tartottunk a hozzátáplálásban 6kor főzit kapott, majd 9kor, elalvás előtt cicit és nem kelt éjjel:-)
2009. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos korában akartam adni a fiamnak, hátha azért nem alszik, mert nem lakik már jó, szegénykét a hideg rázta tőle, úgyhogy nem erőltettem. Most tejpépet vacsorázik, majd alvás előtt szopik még rá - szóval dugig kajáltatom, de attól ő még rossz alvó, sokat ébred - szóval nálunk nem megoldás a telekajáltatás.
2009. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat kísérleteztem. A teletömés semmilyen formában nem megoldás, hisz feszülő hassal mi sem alszunk jól. Én 5 kiskanál sinlacot keverek a tejcsibe éjszakára, és így alszik 10 órát. Előtte 5 óránál többet nem aludt végig. Most 4 hónapos és én rendkívül kipihent vagyok. :)
2009. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!