Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagy ez benne valamilyen...

Hagy ez benne valamilyen nyomot lelkileg a későbbiekben vagy még pici és elfelejti ami történt?

Figyelt kérdés
7 hetes kislányomnak ma let kifúrva a füle és a védőnő nagyon meggincsolta a fülét, mire végre sikerült átdugni a szúrt lyukon a fülbevalót. Szegény kismanóm ordított nagyon.
2009. aug. 12. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mi pont ezért lövettük ki, mondjuk azt meg kell várnia 3 hot, de az egy pillanat alatt megvan és nem fáj neki. szerintem nem is fog rá emlékezni.
2009. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát bennem sem hagyott nyomot. Szerintem benne sem fog ::)
2009. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem lessz semmi baja.
2009. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. aug. 12. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányom 1 éves volt, amikor kifúrta a doki a fülét. Hát iszonyú volt, mert én tartottam a fejét, hogy ne sirjon, de persze félt a kincsem, mert nem tudta, hogy miért szoritom annyira... Amúgy azt mondják a fülátszúrás nem fáj, csak kellemetlen. Az egyik fülbevalója neki is forditva lett betéve, mert kampós és nem birkóztunk már vele.

Most 17 hónapos és szerintem már elfelejtette, hogy mit műveltem vele, mert szoktam mutogatni a tükörben neki, hogy nézd csak milyen szép kislány vagy?

És akkor mutogatja magát Ő is.

2009. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!