Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál kaja közben...

Hozzátáplálásnál kaja közben piros lesz a babám szeme alatt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Csak gyümölcsről van szó. Amúgy nagyon szereti.
2009. aug. 12. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát előfordulhat gyümölcsallergia,de nem biztos.Minden gyümölcstől vagy csak néha?Próbáld ki,1 hétig ne adj neki gyümit és utána adj neki,amelyiknél piros lesz a szeme alatt,azt a gyümit sajnos egy időre el kell felejteni!Mást nem lehet tenni!

Remélem segitettem!

2009. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Nos csak kaja alatt van a folt, aztán eltűnik. Én arra gondoltam, hogy attól is lehet, hogy olyan izmokat használ, amit üvegből való evésnél nem. Na nem tudom....

Ha ez ételallergia lenne, akkor elmúlna kaja után? És egyéb más panaszt nem okozna?

2009. aug. 13. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát van olyan allergia,ami kijön,aztán el is múlik egy pillanat alatt.Hát nálatok nem hiszem azért,hogy erről lenne szó!Gyerekorvossal kéne megbeszélni ezt a dolgot,mert ilyennel még nem taliztam.Nem lehet,hogy beledörzsöl néha a kajából valamit a szemébe?

Nekem a fiamról most derült ki,hogy allergiás és úgy kezdődött,hogy 1 évesen majdnem mindig piros és gyulladt volt a szeme.Aztán a köv.évben kiütések lettek rajta,ami ekcémával párosult,majd idén be is dagadt,úgy nézett ki,mint egy hámozott görögdinnye!Elvittük allergológushoz és megállapitásra került,hogy súlyos ödémával,ekcémával járó gyógyszer,étel és napallergiája van.Most naplót kell vezetni,hogy mitől pirosodik a szeme és mitől lesz kiütéses meg ilyesmi!

Ajánlom,inkább fordulj szakorvoshoz,ha úgy látod szükséges,nehogy úgy járj,mint mi!

További jó egészséget!

2009. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm neked is! Először is nagyon sajnálom, hogy a fiadnál ennyire durván kijött. Mondtak valamit, hogy mitől lehet? Esetleg öröklött?

Nos az én kisfiamnak nem a szeme pirosodik ki, hanem a szeme alatt, úgy az orrnyergénél. És folt, nem pötty.

Tényleg az lesz a legjobb, ha megkérdezem az ovosunk. :)

2009. aug. 14. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!