Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek 3 hónaposan meg tudta...

Nektek 3 hónaposan meg tudta csinálni a babátok az alábbi "feladatot"?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta, hogy a 3 hónapos státuszon megnézik, hogy a baba mennyire tartja, illetve emeli a fejét, ha hanyatt fekvésből a két kezénél fogva felemeljük ülésbe (remélem érthetően írtam). A kislányom szombaton lesz 3 hónapos, és néhány napja próbálgatom, de teljesen lóg ilyenkor hátra a feje.
2012. nov. 7. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Ezt nem vették észre hamarabb?Nem voltatok szűrésen?
2012. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Milyen szűrésre gondolsz?
2012. nov. 7. 16:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt már ált.-ban meg szokták tudni csinálni. de nem feltétlenül van baj. gyakorold vele naponta többször,hátha megerősődik. aztán majd elmondják hogy mi a következő lépés,ha még sem tudja megcsinálni a vizsgálaton
2012. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a gyermek orvos is nézi.

Az Én babám 1 naposan hasról felemelte a fejét,aggódtam egy egész hetet mert a feszes izomzat sem jelent jót,de nem lett semmi baj, 1 hetes ellenőrzésen felemelte jobbra balra nézegetett majd letette a fejét.

Nem jók a végletek,csak azért írom.

2012. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 2 hós státuszon nézik ezt. Meg tudta csinálni a lányom.
2012. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam sem tudta megcsinálni, annyit mondott az orvos, hogy figyelni kell majd. Úgy emlékszem a következő alkalommal (1 hónap múlva) már simán emelte a fejét. Ma már 2,5 éves, teljesen egészséges. Nem volt semmi gond, csak nem minden baba fejlődik egyformán.
2012. nov. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a csípőszűrésen nézték, hogy emeli-e a fejét így, ismerőstől tudtuk, úgyhogy mi "készültünk" is rá, néhány napi gyakorlás után már szépen ment neki :)

Úgyhogy nyugi, menni fog, nagyon lassan húzd fel a kezénél fogva, megerősödik majd! :)

2012. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
1,5-2 hónaposan kezdte a lányom is csinálni. Kicsit gyakorolgasd vele, tett többször hasra is és majd erősödik a tartása.
2012. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, nem hiszem, hogy bármi baj lenne.

Mennyit szokott hason lenni? Ez nagyon fontos lenne, mert hason fekve fogja megtanulni emelni a kis fejét, így erősödik a hátizomzata, a gerince! Rakd sűrűn hasra, amikor fent van, ez segíteni fog! De szerintem a doki is ezt fogja javasolni!

2012. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Igen,nemsokara 3 honapos,de mar nagyon regota tudja igy is tartani a fejet!
2012. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!