Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes gyermekágyi időszak...

A 6 hetes gyermekágyi időszak alatt el lehet menni szoliba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a 6 hetet. Azért a méhed még nem húzódott vissza teljesen, könnyen felfertőződhetsz.
2009. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj, főleg ha még esetleg vérezgetsz.
2009. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én elmentem, nem volt semmi gond. 15 hetesek vagyunk most
2009. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak Bennetket, hogy ilyen pici babácska mellett ez a probléma foglalkoztat titeket..........
2009. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj mar megint......

Mar megint egy nagyon okos..........

Te mit sajnalkozol? ha nem a kerdesre valaszolsz, tartsd meg magadnak a velemenyed!

Miert baj, hogy magaval is akar torodni? Szerintem inakbb jo, hogy nem hanyagolja el magat, es nem tolja szakadt melegito nadragban, kocos hajjal a babkocsit, mint esetleg te!

Attol meg, hogy valaki igenyes, igenis JO ANYA!!!!

2009. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztemm állóba mehetsz.szoptatsz? mert nekem nem annyira kivánta a tejet a manóm utána.max takard le,v mosd jól meg.egy 10 peces napsütés jót fog tenni,a kedved is jobb lesz.-és ha megteheted menj-aztán jöhet a torna is!!
2009. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A "kedves" válaszolónak meg üzenem,hogy ez nem az az oldal ahol itélkezni kell mások felett,hanem tanácsot adni.És nem tudom hogy miért baj ha valaki törödik magával?!Azért mert valakinek babája van,az nem jelenti azt hogy vége mindenek,és csak a négy fal marad...
2009. aug. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!